ZLATÁ TRETRA ČOKOLÁDOVÁ TRETRA

ČESKÝ BĚH ŽEN OSTRAVSKÁ LAŤKA

OSTRAVSKÉ OKRUHY atletika ztp

Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

Juniorka Štiglerová stříbrná v krosu

26. 11. 2018

Jednu medaili si z mistrovství republiky v přespolním běhu přivezli zástupci Vítkovic. Postarala se o ni juniorka Sylvie Štiglerová, která doběhla v Kostelci u Stříbra druhá v kategorii juniorek. Na čtyřkilometrové trati ji porazila pouze Adéla Koláčková z brněnského Olympu.

Na šampionátu nestartovaly největší dvě vytrvalecké hvězdy Vítkovic Jakub Zemaník a Simona Vrzalová. Pozornost tak byla upřena právě na devatenáctiletou závodnici, která hned v prvním okruhu nechala běžet před sebou pouze Koláčkovou. Za jejím vítězným časem (14:18) zaostala o čtvrtminutu, ale časem 14:36 si pro stříbro doběhla s jedenáctisekundovým náskokem na třetí Báru Stýblovou z Berouna.

Z dalších vítkovických běžců a běžkyň se nejlépe dařilo Lukáši Chwisktovi, který v kategorii mužů doběhl dvanáctý. Mezi juniory byl Jiří Podešva šestnáctý, Jan Kunčický osmnáctý. Juniorka Barbora Šestáková doběhla rovněž šestnáctá a v závodě mílařů byl Ludvík Salomon osmadvacátý a Leonardt Horák jedenatřicátý.