up

Příměstské tábory, léto 2020

Přihláška do klubu

Atletika dětí a mládeže

Školka

Přípravka

Žactvo

 

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA ČESKÝ BĚH ŽEN

OSTRAVSKÁ LAŤKA OSTRAVSKÉ OKRUHY

atletika ztp

 


Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

 

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

 

Ogrodníková v týmu Evropy

29. 08. 2019

V utkání se Spojenými státy americkými, které se uskuteční ve dnech 9. a 10. září v běloruském Minsku, nastoupí v týmu Evropy největší hvězdy starého kontinentu. Včetně Nikoly Ogrodníkové, dlouholeté bývalé členky vítkovického klubu.

Aktuálně sice startuje v klubových barvách pražské Dukly, ovšem mezi oštěpařky světové extratřídy jí pomohli také ostravští trenéři Stanislav Šuška a Aleš Duda. Stříbrná medailistka z loňského mistrovství Evropy a vítězka ankety Atlet roku bude jedinou českou zástupkyní v evropském týmu.

Tým Evropy bude mít ve svých řadách sedm ambasadorů, kterými jsou ruská výškařka Maria Lasickeneová, Turek Ramil Guliyev na dvoustovce, německý oštěpař Thomas Röhler, švédský diskař Daniel Stahl a pak tyčkařské trio Katerina Stefanídiová z Řecka, Piotr Lisek z Polska a Armand Duplantis ze Švédska.

V každé individuální disciplíně utkání mezi Evropou a Spojenými státy budu startovat čtyři atleti. V každé disciplíně mohou však startovat maximálně tři atleti z jedné země.

Foto: Pavel Lebeda/sport-pics.cz

« zpět «