up

Příměstské tábory, léto 2020

Přihláška do klubu

Atletika dětí a mládeže

Školka

Přípravka

Žactvo

 

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA ČESKÝ BĚH ŽEN

OSTRAVSKÁ LAŤKA OSTRAVSKÉ OKRUHY

atletika ztp

 


Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

 

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

 

Stanovský zlepšil rekord neslyšících v půlmaratonu

13. 07. 2020

V Kostěnicích nedaleko od Pardubic proběhlo mistrovství České republiky v půlmaratonu mužů a žen. Z titulů se radovali Vít Pavlišta a Marcela Joglová. Šampionátu se zúčastnilo také několik vytrvalců z Vítkovic. Nejlepšího umístění dosáhli Hana Legerská a Michal Stanovský.

Mezi ženami se Hana Legerská rozhodně neztratila. Obsadila časem 1:27:40 desátou příčku a za vítěznou Joglovou zaostala o čtrnáct minut. Velikou radost ze svého výkonu měl Michal Stanovský. Neslyšící atlet doběhl celkově čtrnáctý, časem 1:10:52 však posunul hodnotu národního rekordu neslyšících o pět a půl minuty. "Dnes se vše sešlo, příprava vyšla parádně na Štrbském plese a dobře jsem načasoval formu. Děkuji trenérovi za skvělou přípravu. Také bych chtěl poděkovat CISU za finanční podporu, že jsem mohl být patnáct dnů na Slovensku, rodičům a blízké rodině za morální podporu," napsal na svém facebookovém profilu.

Z dalších vítkovických atletů obsadil Vojtěch Bárta osmnácté místo (1:12:17), Petr Muras doběhl dvaadvacátý (1:13:55) a Patrik Pastor šestadvacátý (1:16:39).

Kompletní výsledky najdete ZDE

« zpět «