ČOKOLÁDOVÁ TRETRA ČESKÝ BĚH ŽEN

OSTRAVSKÁ LAŤKA OSTRAVSKÉ OKRUHY

atletika ztp

Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

Marek Chrascina mistrem republiky v běhu do vrchu

2. 08. 2020

Třinecký běžec Marek Chrascina, kterého připravuje vítkovický trenér Vladimír Černý, vyhrál závod mužů na mistrovství republiky v běhu do vrchu v Bělé pod Pradědem. Běh na Šerák měřil 9,5 kilometrů a převýšení bylo 820 metrů. Chrascina ho zvládl za 40:45 minut.

Druhého v cíli Jana Janů z Pardubic porazil o více než dvě minuty. Stejně dlouhý závod žen vyhrála Tereza Hrochová z Plzně. V kategorii juniorů byly na stupních vítězů vidět i vítkovické barvy. Šestikilometrovou trať zvládl nejlépe David Bílek z Ústí nad Orlicí (31:25), druhý doběhl vítkovický Benjamin Vrbovský (31:58). Mistryní republiky mezi juniorkami se stala Adéla Kolářová z Olympu Brno.