up

Přihláška do klubu

Atletika dětí a mládeže

Školka

Přípravka

Žactvo

 

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA ČESKÝ BĚH ŽEN

OSTRAVSKÁ LAŤKA OSTRAVSKÉ OKRUHY

atletika ztp

 


Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

 

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

 

Dorostenky bronzové

5. 10. 2020

Tak se nám to povedlo a naše dorostenky vybojovaly na mistrovství ČR družstev v Jablonci BRONZOVÉ MEDAILE !!!!  Velké poděkování patří vám všem a holkám za nasazení ve finále, kde opravdu všechny statečně bojovaly. Největší opory opět nezklamaly, vytvořily důležitý bodový základ a víc holek se obětovalo pro družstvo a startovaly v disciplínách na které netrénují,ale ve kterých získaly důležité bodíky a podařilo se nám o 9.bodů porazit velmi silný domácí Jablonec.

 

Ještě jednou díky vám i holkám. Přeji všem pevné zdraví a vydařenou přípravu na halovou sezónu i zlepšení PB, které nám snad "koronové" opatření nenaruší..

Milda Nožička

BODOVÁNÍ NAŠICH HOLEK VE FINÁLE :

1. Brzyszkowská, Katrin03SSK Vítkovice, z.s.27,00

2. Maňasová, Karolína03SSK Vítkovice, z.s.19,25

3. Sklenářová, Tereza03SSK Vítkovice, z.s.15,25

4. Joannidu, Niki04SSK Vítkovice, z.s.13,00

5. Borová, Hana04SSK Vítkovice, z.s.11,75

6. Tomečková, Sabina05SSK Vítkovice, z.s.9,00

7. Stehnová, Alice05SSK Vítkovice, z.s.5,00

8. Valenčinová, Adéla05SSK Vítkovice, z.s.5,00

9. Šandorová, Kristýna06SSK Vítkovice, z.s.5,00

10. Ondráčková, Julie04SSK Vítkovice, z.s.5,00

11. Lamlová, Kristýna04SSK Vítkovice, z.s.4,00

12. Adámková, Eliška05SSK Vítkovice, z.s.4,00

13. Tobolová, Gabriela06SSK Vítkovice, z.s.3,00

14. Horčičková, Karolína04SSK Vítkovice, z.s.3,00

15. Jančarová, Petra03SSK Vítkovice, z.s.3,00

16. Oborná Denisa 03 SSK Vítkovice z.s. 1,25

17. Navrátilová, Karolína03SSK Vítkovice, z.s.1,00

18.–19. Suchánková Johana 05 SSK Vítkovice z.s. 0,75

18.–19. Klečková Aneta 03 SSK Vítkovice z.s.s 0,75

KONEČNÁ FINÁLOVÁ TABULKA DRUŽSTEV

1. A. C. TEPO KladnoDorostenky191,00

2. AC Slovácká Slavia Uherské HradištěDorostenky190,00

3. SSK Vítkovice, z.s.Dorostenky136,00

4. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.Dorostenky127,00

5. Univerzitní sportovní klub PrahaDorostenky127,00

6. AK ŠKODA PlzeňDorostenky121,00

7. Atletika Poruba z.s.Dorostenky120,00

8. ASK Slavia PrahaDorostenky108,00

 

« zpět «