up

Příměstské tábory, léto 2021 >

Přihláška do klubu

Atletika dětí a mládeže

Školka

Přípravka

Žactvo

 

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA ČESKÝ BĚH ŽEN

OSTRAVSKÁ LAŤKA OSTRAVSKÉ OKRUHY

parateam

 


Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

 

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

 

Limeeting Ostrava 2021

20. 04. 2021

Reprezentační mítink zaměřený na plnění limitů pro vrcholné akce kategorií U20 a U23 se uskuteční 2. května na Městském stadionu v Ostravě-Vítkovicích. Pořadatelé obdrželi výjimku Ministerstva zdravotnictví pro vrcholné sportovní akce.

Startovat na něm budou muži, ženy, junioři a juniorky, kteří vyhověli „Entry limitu“ soutěže a byli do soutěží zařazeni technickým delegátem. Pro maximální vyhovění hygienickým standardům bude soutěž rozdělena do dvou časových bloků a omezena počtem disciplín, ale také počtem startů se zaměřením na potenciální limitáře vrcholných akcí U20 a U23. Pro všechny disciplíny jsou proto nastaveny Entry limity. Pro jejich vyhovění jsou přípustné výkony z dráhové sezony 2020 a z halové sezony 2021. Pořadatel si vyhrazuje přednostní právo startu závodníků MS kraje, kteří limitům vyhoví.

Soutěžit se bude ve třinácti disciplínách, start prvních bude v 10.45 hodin, závěr mítinku je naplánován na 15.45 hodin.

Propozice s časovým plánem najdete ZDE

« zpět «