up

Příměstské tábory, léto 2021 >

Přihláška do klubu

Atletika dětí a mládeže

Školka

Přípravka

Žactvo

 

Naše projekty

ZLATÁ TRETRA

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA ČESKÝ BĚH ŽEN

OSTRAVSKÁ LAŤKA OSTRAVSKÉ OKRUHY

parateam

 


Atletika pro radost II.

je určena skupině dětí od 14 let a více, kteří nemají ambice v závodění, ale mají zájem o pohyb na rekreační úrovni.

Pravidelné tréninky:
PO, ÚT, ČT vždy od 16:30 hod.

 

Co je atletika?

discipl disk ostep koule kladivo tyc maraton steeple prekazky dalka vyska sprint 400m 800m 3km chuze 7boj 10boj stafeta 3skok

 

Školení trenérů v Ostravě

21. 04. 2021

O víkendu 16. - 19. dubna jsme ve spolupráci s Českým atletickým svazem uspořádali školení trenérů 3. třídy a trenérů žactva. Celkem se účastnilo 40 nadšených mladých adeptů práce s dětmi a mládeží.

Vše bylo důkladně připraveno také s ohledem na epidemiologickou situaci a samozřejmostí byly respirátory a možnost se nechat v pátek v dopoledních hodinách otestovat přímo na atletickém stadionu.

Náročnou logistiku všech přednášek a praktických cvičení bravurně jako vždy zvládla Danuška Vandrolová. Takže program perfektně navazoval. Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem lektorům z řad trenérů atletického klubu SSK Vítkovice za skvělé přednášky a přístup k posluchačům. Také za jejich osobní rady a zkušenosti, které mohou budoucí trenéři využívat ve své praxi.

Další díl školení proběhne začátkem května, kdy budou své slovo mít lektoři hodů a vrhačských disciplín, rovněž z našeho oddílu.

Těšíme se na viděnou a přejeme hodně úspěchů v trenérské činnosti!

Martin Olšer

« zpět «